Můžete nás kontaktovat na adrese - Email: crs.mo.teplice@seznam.cz
foto
logo90

Český rybářský svaz z.s MO ČRS Teplice

Úvod Fotogalerie


Archiv článků
Informace k dětskému kroužku 2020-2021

12.04.2021


Dobrý den. Aktuální informace pro děti přihlášené v rybářském kroužku 2020-2021, jsou v sekci Mládež.
Zkoušky nových členů

11.04.2021


Uchazeči o rybářskou zkoušku mohou kontaktovat pana Djakova, mob. 602 834 996.
Zkoušky budou prováděny v režimu 1 zkoušející + 1 zkoušený s povinností dodržovat ochranná opatření (rozestup, respirátor, dezinfekce).

Za ČRS MO Teplice zapsal Marek Weiss.
Provoz kanceláře od 12.4.21

11.04.2021


Dobrý den, od 12.4.21 bude spuštěn běžný provoz kanceláře u prvního výdejního okénka od dveří (označeno cedulí) a druhé okénko bude zachováno pro rezervační systém, kde se můžete objednávat do konce dubna, poté bude rezervační systém ukončen.

Za ČRS MO Teplice zapsal Marek Weiss.
Odložení výlovu dne 10.4.2021 na Dolní Zámecké.

07.04.2021


Dobrý den, vážené kolegyně a kolegové, plánovaný výlov ryb na chov. rybníku Dolní Zámecká v Teplicích dne 10.4.2021 je z technických důvodů odložen na jiný vhodný termín. O tomto termínu budete s předstihem informováni na těchto stránkách. ( špatný odtok odpadním potrubím, bude provedeno vyčištění a oprava )
zapsal . Djakov zást. hospodáře MO Teplice
Znovuotevření rezervačního systému

05.04.2021


Dobrý den,
od středy 7.4.2021 je znovu spuštěn náš rezervační systém.
Nově je možné pro ty, kteří nemají možnost internetu, objednat se telefonicky každý úřední den od 10:30 hod. na tel. čísle  724 368 744.
Prosím, kdo můžete, využívejte přednostně rezervační systém na našich stránkách.
Při telefonickém rezervování je nutné být trpělivý, jelikož se může stát, že budete muset hovory opakovat z důvodu vytížení našich pracovnic v kanceláři.

Rezervační systém bude i po případném ukončení nouzového stavu fungovat až do konce měsíce dubna.
Od května se, prosím, zatím nerezervujte.
Ponecháním rezervačního systému i v běžném provozu kanceláře bychom vám chtěli zkvalitnit odbavení vašich požadavků bez čekání ve frontách - a to v době největší vytíženosti, tj. v prosinci, březnu a dubnu.
Fukčnost tohoto systému se bude nyní prověřovat. Tím bychom vás chtěli požádat o názor s vaší (ne)spokojeností na   e-mail crs.mo.teplice@seznam.cz.

Sledujte nadále tyto stránky, kde vás budeme informovat na konci nouzového stavu o běžném provozu kanceláře, zkoušek nových členů a dalších akcích, které připravujeme na tento rok (jak pro děti tak i dospělé).

Za ČRS MO Teplice zapsal Marek Weiss.


Členská schůze pro rok 2021

26.03.2021


Dobrý den všem našim členům,

 

Dne 3.4. 2021 se měla konat členská schůze ČRS MO Teplice z.s.. Bohužel z důvodů obecně známých (Covid19 = omezení pohybu včetně shromažďování)  jsme nuceni tento termín zrušit.

V případě, že se situace zlepší na tolik, že se bude možné setkat, tak vybereme náhradní termín o kterém budete s dostatečným předstihem informováni na našich stránkách.

 

Hezký den

Za ČRS MO Teplice

 

Pavel Lasík - předseda

POZOR - uzavření kanceláře z důvodu nemoci

23.03.2021


Od 25.3.2021 je uzavřena kancelář MO ČRS TEPLICE z důvodu nemoci.
Prosím všechny objednané, aby sledovali tyto stránky a po otevrení se opět zarezervovali.
Věškeré rezervace od 25.3.2021 včetně se do odvolání ruší.

Děkujeme za pochopení: M-Weiss
rezervační systém a informace k lovu ryb

20.03.2021


Dobrý den, z důvodu prodloužení mimořádných opatření (omezení volného pohybu osob) prosím nadále využívejte rezervační systém k vyřízení věcí s MO ČRS Teplice.  Jelikož se tato opatření stále prodlužují, o běžném provozu kanceláře vás budeme informovat.

Nově: výjimka (omezení volného pohybu osob) z místa svého pobytu nebo bydliště od 22.03.2021 v čase od 05:00 do 20:59 hodin je z cest za účelem pohybu v přírodě nebo parcích a sportování na venkovních sportovištích po celém okrese. Tudíž lov ryb je povolen v rámci okresu svého pobytu nebo bydliště, ale jen v době od 05.00 do 20:59 hod. .

Zapsal: za MO ČRS Teplice M. Weiss
POZOR

16.03.2021


Dobrý den, prosím nezapomínejte při rezervaci napsat požadavek k výdeji povolenky. O jakou žádáte (celosvazova, severočeská, pstruhová atd.). Naše pracovnice to potřebují vědět, jelikož vaše požadavky se připravují dříve než si je příjdete vyzvedlout. 
Děkuji M.Weiss
Spuštění rezervačního systému k výdeji povolenek

16.03.2021


Dobrý den. Dnes byl na našich stránkách spuštěn systém, kde si můžete od pondělí 15.3.2021 zarezervovat termín s požadavky (zaplacení členské známky, povolenka k lovu ryb buď severočeská nebo celosvazová, atd., brigáda - odpracováno nebo proplatit, popřípadě zažádat o povolenku k lovu ryb na revíru Probošťák, U Plynárny).
Po zarezervování přijdete na určený čas k výdejovému okénku a budou vám vydány již připravené požadavky. 
Tento systém by měl zamezit shlukování lidí a dle našeho názoru je zcela v souladu s aktuálními vládními opatřeními např. (omezení pohybu v denních hodinách či uzavření provozoven a prodejních míst volnočasových aktivit).
Dále vás prosím, abyste své kamarády a známé z řad rybářů naší teplické organizace o tomto systému informovali a případně jim pomohli, pokud nemají přístup k internetu.
Telefonické objednávky zatím nejsou možné, jelikož neznáme vytížení našich pracovnic u výdejového okénka. Toto se bude řešit postupem času, jak bude rezervační systém zatížen. 
Do rezervačního systému se prosím registrujte pouze do 21.3.2021, do kdy platí aktuální opatření.
Předem vás budeme informovat o prodloužení tohoto registrování nebo k návratu k běžnému provozu.
Jelikož problémy s Covidem 19 jsou dlouhodobé, doufám, že tento systém bude přínosem a k vaší spokojenosti.

POZOR: v rezervovaný den a čas - dodržujte určený čas k výdeji, k okénku přistupujte jen s respirátorem, pokud to jde, mějte přesně hotovost k zaplacení vámi požadovaných věcí, před rezervací si prosím zkontrolujte platnost rybářského lístku.
Pokud se v rezervovaný termín nemůžete dostavit, prosím svuj požadavek zrušte. 
Do rezervačního systému se dostanete na techto stránkách- MO ČRS TEPLICE- na pravé straně.

V případě dotazu kontaktujte jednatele organizace p. Weisse tel. 602557823.


Zapsal: za ČRS MO Teplice M. Weiss